سطح زبان انگلیسی برای تحصیل در کانادا و ایالات متحده آمریکا مهم است. دستاوردهای علمی با توجه به شرط معدل برای تحصیل در کانادا (نمره متوسط ​​درجه) محاسبه می شود. متقاضیان کارشناسی ارشد ممکن است نیاز به آزمون GMAT (آزمون پذیرش مدرک کارشناسی) یا GRE (امتحان رکورد تحصیلی) داشته باشند.

الزامات و شرط معدل برای تحصیل در کانادا
اطلاعات در این صفحه به عنوان یک راهنما برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. هر دانشگاه برنامه کامل خود را ارزیابی می کند و یک پیشنهاد را بر اساس تمام مشخصات شما ارائه می دهد.

شرط معدل در دانشگاه کاپیلانو کانادا
دانشگاه کاپیلانو واقع در شمال ونکوور، در بریتیش کلمبیا است. شرط معدل دانشگاه Capilano حداقل معدل از ۲ است، این دانشگاه  دارای پنج دانشکده هنر و علوم، مطالعات کسب و کار و حرفه ای، هنرهای زیبا و کاربردی و مطالعات جهانی و جامعه می باشد. آنها کلاس های کوچکی دارند که بیش از ۳۵ دانش آموز ندارند و معتقدند اینگونه یادگیری بهتر است. این یک راه عالی برای موفقیت شماست و مهارتهای لازم در دنیای کسب و کار را یاد خواهید گرفت.

برای ورود به فرم رایگان ثبت نام کلیک کنید

شرط معدل جهت پذیرش در دانشگاه کانادا
اگر می خواهید در دانشگاه های کشور کانادا تحصیل کنید باید مدارک زیر را ارائه دهید:

معادل بین المللی یک دوره کارشناسی چهار ساله آمریکای شمالی از یک دانشگاه معتبر
اگر مدرک لیسانس یا دیپلم خود را سه ساله گرفته اید، می توانید یک برنامه مقدماتی کارشناسی ارشد را تکمیل کنید.
توانایی زبان انگلیسی بین TOEFL iBT 79 و ۹۵ برای ورود مستقیم (نمره TOEFL رسمی ممکن است برای برنامه های ESL و قبل از استاد لازم نباشد)
دو توصیه نامه
رزومه برای برنامه های MBA

دوره های تحصیلی کانادا
یک کالج اجتماعی به طور کلی یک موسسه آموزش عالی بلند مدت دو ساله است که دیپلم و انتقال درجه را ارائه می دهد. کالج های محلی در چندین ایالت متحده  آمریکا گسترده هستند و انواع مختلفی از گزینه های مطالعه برای دانشجویان خارجی را ارائه می دهند. به غیر از حداقل الزامات شرط معدل، کالج های محلی چند مزیت دیگر مانند هزینه های تحصیلی نسبتا پایین و گزینه ای برای انتقال به دانشگاه های کاملا معتبر ارائه می دهند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

کانال مهاجرت برای ایرانیان

با یک کلیک در کانال اختصاصی مهاجرت برای ایرانیان عضو شوید

عضو شوید!
بستن