شاید شما کار می کنید و علاقه مند به گسترش دانش خود و یا ارتقاء مهارت های خود هستید، اما آیا تا به حال به شرایط ادامه تحصیل در کانادا فکر کرده اید؟ ادامه تحصیل به عنوان مطالعات مستمر شناخته می شود و شامل طیف گسترده ای از دوره ها، برنامه ها و تجارب یادگیری سازمان یافته است که کشور کانادا در این میان حرفی برای گفتن دارد.

الزامات و شرایط ادامه تحصیل در کانادا
کلاس های کانادا سرگرم کننده و خلاق هستند که دانشجویان بتوانند موضوعات جدید و جالب را به صورت غیر رسمی بررسی کنند یا می توانند فرصتی برای متخصصان برای افزایش درک و یا ارتقاء مهارت های خود فراهم کنند. هدف از دوره های آموزش مداوم، ارائه اطلاعات جدید یا تکمیل و گسترش دانش و مهارت های موجود با استفاده از اطلاعات به روز است. محبوب ترین دوره های ادامه تحصیل در کانادا، برنامه های اعطای گواهینامه (certificate programs) است. این برنامه ها تحصیلات تخصصی و فشرده ای را ارائه می دهند که منجر به صدور گواهینامه می شود.

فرم ثبت نام رایگان در سایت مهاجرت

آموزش در دانشگاه های کانادا
دانشگاه های کانادا به دانشجو اجازه می دهد تا مطالعات خود را در یک یا دو سال تحصیلی پرانرژی و یا نیمه وقت برای دوره طولانی تر تکمیل کنند. بسیاری از برنامه های صدور گواهینامه حتی کلاسهای آموزشی راه دور را ارائه می دهند. نمونه هایی از برنامه های گواهینامه شامل تجارت بین الملل، سیستم شبکه و امنیت، اداره بهداشت، تکنسین داروسازی و مهمانداری، تفریحی و گردشگری می باشد. اگر شما به دنبال چیزی جامع تر هستید، اما یک تا دو سال وقت برای گذراندن یک کلاس یا برنامه تابستانی ندارید. بسیاری از موسسات کانادایی جلسات تابستانی را ارائه می دهند.

دوره های تحصیلی کانادا
کلاس های تابستانی دوره های سنتی در دانشگاه کانادا است که در شش هفته کلاس متمرکز شده است. انواع دیگر برنامه های تابستانی، دانشجویان را جایگزین موضوع انتخابی خود می کنند. برنامه های جایگزینی (Immersion program) عبارتند از: تحصیلات زبان فرانسه یا انگلیسی، مطالعات محیطی، هنرهای خلاقانه و تاریخ کانادایی. موسسه تابستانی این امکان را برای دانشجویان فراهم می کنند تا بر موضوعات بسیار مهم تمرکز کنند. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا، با توجه به نوع و طول اقامت، نیاز به مدارک مختلف دارند. شما باید در مورد مقررات ویزا و زمان پردازش آن از سفارت یا کنسولگری کانادا درمنطقه خود پرس و جو کنید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

کانال مهاجرت برای ایرانیان

با یک کلیک در کانال اختصاصی مهاجرت برای ایرانیان عضو شوید

عضو شوید!
بستن